Contact

Algemeen

Heeft u algemene vragen? Stuur dan een mailtje naar info@algemenebuggyclub.nl

Bestuur

Voorzitter – Hilvert Meendering
voorzitter@algemenebuggyclub.nl

Secretaris – Joyce Pijnappels
secretaris@algemenebuggyclub.nl

Penningmeester – Gerard van der Werf
penningmeester@algemenebuggyclub.nl

Evenementenman – Arnold Waaijer
evenementen@algemenebuggyclub.nl

Algemeen bestuurslid – VACATURE

Buitenbestuurlijke medewerkers

Ledenadminstratie en adreswijzigingen – Danny Gevers
leden@algemenebuggyclub.nl

Puntenteller – Siert Kooi
puntenteller@algemenebuggyclub.nl

Technische zaken – Arnold Waaijer
techniek@algemenebuggyclub.nl

Kopij clubblad – Joyce Pijnappels
clubblad@algemenebuggyclub.nl

Clubtoko – Angelika van der Werf
clubtoko@algemenebuggyclub.nl

Clubarchief/verzending – Jan van der Lit
archief@algemenebuggyclub.nl

Rayonvertegenwoordigers

Voor algemene vragen kun je een e-mail sturen naar info@algemenebuggyclub.nl. Voor specifieke vragen kan je terecht bij je Rayonvertegenwoordiger. Deze is te bereiken via:

Rayon Groningen
Joey Minke
Groningen@algemenebuggyclub.nl

Rayon Friesland
Jos van der Meulen
friesland@algemenebuggyclub.nl

Rayon Noord-Holland
Bart van Maanen
noordholland@algemenebuggyclub.nl

Rayon Zuid-Holland
Ruben Warmerdam
zuidholland@algemenebuggyclub.nl

Rayon Noord-Brabant
Alex van Hintum
brabant@algemenebuggyclub.nl

Rayon Drenthe
VACATURE

Rayon Overijssel
Harry Seine
overijssel@algemenebuggyclub.nl

Rayon Midden-Nederland
Erwin Keijnemans
middennederland@algemenebuggyclub.nl

Rayon Limburg
Arno Jakobs
limburg@algemenebuggyclub.nl